Englisch version

 

  Opravy a úpravy sportovního textilu
Stále častěji nás navštěvují zákazníci, kteří zoufale shání kdo by jim mohl opravit roztržené, či jinak poškozené textilní výrobky. Opravy, nejenom našich výrobků, provádíme už od samého počátku vzniku naší firmy a považujeme to za naprosto běžnou službu.
 
  INDEX: Opravna a úpravna sportovního textilu. 
 

.

Neslibujeme vám, že opravíme cokoliv. Než k nám zašlete balíček s poškozeným výrobkem, nebo než se k nám vypravíte osobně, je dobré s námi požadovanou opravu telefonicky konzultovat.

Na opravu dávejte prosím pouze čisté věci!

Příklady nejčastěji vyhledávaných oprav:

- nefunkční zip
Zip se za jezdcem nedovírá. Nejčastěji se vyskytující závada na zipech, kdy se jezdec opotřebuje používáním. Nouzově lze jezdce opatrně přimáčknout kleštičkami zhora a zdola. Pokud Vám jezdec v krčku nepraskne (nic horšího se už stát nemůže), je tím problém dočasně vyřešený přibližně do doby, než uživatel vyvine větší sílu na tahátko například ve chvíli kdy se pod jezdce zachytí látka. Pokud máte přímo náš výrobek CONDOR, vyměníme Vám jezdec za 50,-Kč (+případné poštovné). U jiných výrobků možná nebudeme mít na skladě stejný typ jezdců a v takovém případě pak nezbývá, než vyměnit celý zip. Cena za takový úkon může být různá podle složitosti střihu (cca 450 až 600,-Kč).

- propálená, či roztržená díra na spacáku, bundě, kalhotech apod.
Než se snažit ručně záplatovat, je rozhodně lepší toto svěřit odborníkům. Rozmyslíme jak nejlépe provést opravu. Nejčastěji využijeme nejbližší švy k tomu aby záplata nebyla viditelná. Prohledáme skrytá místa (například vnitřek kapes) abychom odsud mohli použít stejnou látku pro vytvoření záplaty. Chybějící část, která není běžně na očích, pak samozřejmě nahradíme obdobným materiálem podobného odstínu.

- nové oblečení - příliš dlouhé rukávy, nohavice...
Zkracování kalhot může být někdy poměrně komplikované u složitěji zhotovených konců nohavic (zip, stahovátka, přezky). V některých případech si ale i s tímto poradíme. Jednoduché nohavice, zakončené například jen stahováním v tunýlku, či rukávy včetně nápletů by neměly být překážkou.

- opravy stanů
Zabýváme se výrobou stanů z bavlněných stanovek a tyto stany také běžně přijímáme k opravám. Opravy lehkých, kopulových stanů z převážné většiny do oprav nepříjímáme. Zvláště pak u levných supermarketových typů to mnohdy ani není technicky možné a pokud ano, tak je na pováženou zda-li to ještě má význam.

      

Zavolejte nám tel: 311 625 826, mobil: 602 121 954

 
   

spací pytle   pláštěnky   větrovky    zimní bundy   batohy   vařič "dřívkáč"   pletené šňůry
polštáře a přikrývky    thermopack bivak. botičky a rukavice   fusak do kočárku    obal na lyže
  cykloreflektor LUXEON    Žďársky pytel    bivakovací plachty    obaly historické stany
   podsadové stany    Teepee Dakota / Seton / Lining    hangáry    velkoprostorové stany  atypické stany
   ceník   kontakt